Przyszłość zaszczepiona

Autor tekstu: Franz Bludorf          Tłumaczenie z jęz. niemieckiego: Janina Sodolska-UrbańskaPrzedruk z miesięcznika „Nieznany Świat” nr 4 z 2010 roku.


----------------------------------------------


Jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic państwowych Niemiec była umowa zawarta między rządem a koncernem farmaceutycznym GlaxoSmithKline z roku 2007, dotycząca szczepień w przypadku pandemii grypy. Mikrobiolog prof. Alexander S. Kekulé z Uniwersytetu Halle-Wittenberg, członek komisji obrony w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych twierdzi, że nie dysponował uprawnieniami, aby umowę tę przejrzeć, mimo że ma dostęp nawet do tajnych aktów związanych z terroryzmem.


Skąd rząd Niemiec wiedział o świńskiej grypie już w roku 2007? To bardzo proste: ponieważ nieoficjalnie było to wiadome od dawna. W 1991 roku amerykański eks-urzędnik do tajnych sprawMilton William Cooper w swej książce Jeźdźcy Apokalipsy tak pisał na temat możliwości implantowania ludziom nanochipów: Wszystko, co musi w tym celu uczynić rząd, to przeprowadzić szczepienia na świńską grypę. A nam, zwykłym ludziom wmawia się, że wirus H1N1 został odkryty dopiero w 2009 roku!


Podczas gdy świńska grypa ma łagodny przebieg, przerażające wieści docierają z Europy Wschodniej. Od połowy października na Ukrainie 189 osób zmarło na tajemnicze, krwotoczne zapalenie płuc, a ponad 50 tysięcy osób musiano z tego powodu hospitalizować. Oficjalnie mówi się o zmutowanym wirusie świńskiej grypy. W reakcji na przypuszczenie, że nowy wirus stanowi kombinację trzech innych, prezydent Juszczenko stwierdził, że kraj stoi w obliczu stanu wojennego i z tego powodu przypadające na styczeń wybory prezydenckie zostaną przesunięte (jak wiadomo, wybory te ostatecznie się odbyły, a Juszczenko z kretesem w nich przepadł – przyp. red. ).


(…) Pojawia się niesamowite przypuszczenie, że na Ukrainie, być może w sposób niezamierzony, zastosowano broń biologiczną. Bloomberg Television doniosła, że amerykański koncern farmaceutyczny Baxter skaził w swoich laboratoriach w Austrii, Czechach i innych państwach próbki zaopatrzone później w fałszywe dokumenty przewozowe. Potwierdziła to Sigrid Rosenberger z austriackiego Ministerstwa Zdrowia. Państwowa adwokatura z Wiednia i FBI wystąpiły przeciwko firmie Baxter z powodu produkcji, dystrybucji i rozpowszechniania biologicznej broni masowego rażenia na terytorium Austrii. Firma prowadzi na całym świecie bio-laboratoria, w których pracuje się nad aktywnymi wirusami grypy, prócz H1N1, także H3N2 (wirus zwykłej grypy) oraz H5N1 (wirus ptasiej grypy). Stworzono m. in. kombinację wirusów H3N1 i H5N2 – biologiczną broń masowego rażenia, której śmiertelność wynosi 63 %.


Baxter utrzymuje też laboratoria na Ukrainie, a na kilka dni przed wybuchem tajemniczej epidemii liczni świadkowie widzieli nad Kijowem, Lwowem, Tarnopolem i innymi miastami ukraińskimi małe samoloty, które rozpylały jakiś aerozol.


Równocześnie pandemia spowodowała nowe komplikacje. W Kanadzie całą partię szczepionek w liczbie 172 tysięcy zwrócono koncernowi GlaxoSmithKline, ponieważ powodowały zagrażające życiu alergie.


Także tajna umowa między niemieckim rządem a tą firmą przestała już być tajemnicą. Zdemaskowana prawda ujrzała światło dzienne: koncern GlaxoSmithKline ma odpowiadać tylko za te działania uboczne, które pojawiły się do czasu dopuszczenia (szczepionki na rynek – przyp. ), zatem przed masowymi szczepieniami. Zgodnie z umową jedna dawka kosztuje 7 euro, z czego koszt antygenu to tylko 1 euro. Pozostałe 6 euro państwo niemieckie musi wydać na osławione wzmocnienie działania. Interesujące są też granice czasowe: umowa wygasa w przypadku pandemii po dostawie szczepionek, najpóźniej 31 grudnia 2012 …


Źródło: Matrix 3000, nr styczeń/luty 2010


---------------------------------------Powrót do strony tytułowej


Powrót do listy artykułów